+420 602 221 102 info@pandhys.cz

Cosmix

 

Produktová řada Cosmix je inovativní, osobní, profesionálně kosmetický a terapeutický systém. Pečlivě sladěná a koordinovaná souhra zázračných formulí s vysoce kvalifikovanou a erudovanou odbornou veřejností.  Středem pozorností jsou aktuální kosmetické potřeby a touhy klienta, jako jediný a nejvyšší priorita.

Cosmix –  your blend, your beauty – je koncepce, která dává do rukou terapeutů možnost, ale i zodpovědnost, aby pro každého klienta vytvořili nejvíc vyhovující kosmetiku, která splní očekávání a aktuální potřeby klienta a naplní funkčnost pleti svým vzhledem, kvalitou a s vytouženým stavem.

 

Cosmix, aneb přizpůsobený koncept krásy spočívá na třech pilířích:

Pilíř č.1: vědeckou přesností a nápaditou vynalézavostí vytvořené kosmetické výrobky – zajistíme my

Pilíř č. 2: profesionalita, zkušenost a důvtip – to je vaše přidaná hodnota

Pilíř č. 3: stanovení přesné a správné diagnózy, pojmenování cíle ošetření. Každý případ musí být prozkoumán a analyzován s velkou péčí.  S velkou obezřetností a důsledností zdokumentovat a sledovat průběh ošetřování.

 

Rozbor…

Abychom správně stanovili nejvhodnější ošetření, abychom zkomponovali nejzodpovědnější formule pro klienta, musíme provézt předem podrobný rozbor co nejhlubší analýzou, detaily faktoru okolo minulosti a přítomnosti…

 

Základní formule…

Produktová řada Cosmix je založena na čistých a bohatých základních formulí. Každá základní formule se řídí zásadami PANDHY´S. Obsahují pouze cenné přírodní, většinou základní rostlinné suroviny.  Mezi komponenty se nachází v každém případě v nějaké formě u nás tolik nepostradatelná glukóza, v konzervování našich produktů používáme výhradně zázračné koloidní stříbro a přirozeně bez použití umělých parfému a barev.