Cosmix

 

Produktová řada Cosmix je inovativní, osobní, profesionální kosmetický a terapeutický systém, pečlivě sladěná a koordinovaná souhra zázračných formulí – směsí s dokonale vyváženým složením.  Jedinou a nejvyšší prioritou této řady jsou aktuální kosmetické potřeby a požadavky klienta.

Cosmix –  your blend, your beauty – je koncepce, která vkládá do rukou terapeutů možnost, ale i zodpovědnost vůči klientovi: vytvořit pro každého z nich co nejvíce vyhovující kosmetiku, která naplní jeho očekávání i aktuální potřeby.  Přinese klientovi kýžený stav pleti – pokud jde o její vzhled i kvalitu.

 

Cosmix, aneb přizpůsobený koncept krásy spočívá na třech pilířích:

Pilíř č.1: vědecká přesnost a nápaditá vynalézavostá kosmetických výrobků – zajistíme my

Pilíř č. 2: profesionalita, zkušenost a důvtip – to je vaše přidaná hodnota

Pilíř č. 3: stanovení přesné a správné diagnózy, pojmenování cíle ošetření. Každý případ musí být prozkoumán a analyzován s velkou péčí.  Je nezbytné velkou obezřetností a důsledností zdokumentovat a sledovat průběh ošetření.

 

Rozbor…

Abychom správně stanovili nejvhodnější ošetření a tudíž připravili pro klienta co nejdokonalejší formuli, musíme  předem udělat podrobný rozbor s co nejhlubší analýzou- od minulosti po přítomnost…

 

Základní formule…

Produktová řada Cosmix je založena na čistých a bohatých základních formulích. Každá z nich se řídí zásadami PANDHY´S – obsahuje pouze vzácné přírodní, většinou základní rostlinné suroviny.  Mezi komponenty se nachází  u nás tolik nepostradatelná glukóza, při konzervování našich produktů používáme výhradně zázračné koloidní stříbro,  absoutně nepužíváme umělá barviva a parfémy.