CosMix OleoBoostery

PANDHY’S™                                                                                        krása na míru

 

CosMix – your blend, your beauty

OleoBooster

 

Jsme hrdí na to, že můžeme představit novou řadu osobní péče na míru CosMix OleoBoosters, která je důležitým prvkem pro domácí péči o krásu.
Dnešní cestovatelský způsob života vyžaduje péči o pleť založenou na jejích potřebách, které jsou přizpůsobeny teplotním výkyvům a změnám životního prostředí. Abyste dnes zachovali optimální zdraví pleti, je potřeba péči o vaši pleť jejím potřebám maximálně přizpůsobit.
Kosmetické přípravky CosMix OleoBoosters jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jedinečným a časově proměnlivým potřebám pokožky a doplňovaly denní a noční kosmetickou péči CosMixu.

S Boostery si můžete hrát sebejistě s neomezenou možností variací a můžete být vaším vlastním „chemikem“.

… o boosterech obecně

Booster je v podstatě „zesilovač“ kosmetiky, který lze použít k vytváření nejdokonalejších výživných formulací, které splňují potřeby pleti.
Koncept se opírá o rostoucí potřebu personalizace krásy. S boostery (zesilovači) se kosmetický průmysl dostane na novou, vyšší úroveň osobitosti.
„Sezónnost“ se stala kosmetickým trendem. Potřeba řešení emočních a fyziologických změn vyvolaných změnou klimatu také znovu definuje způsoby péče o krásu.

… CosMix OleoBoostery

Řada OleoBoosters poskytuje nejen nové účinné složky pro rutinní péči o pleť, která vám může poskytnout cílenější odpovědi v reálném čase na vaše kosmetické potřeby, ale také dává novou a speciální strukturu vašim krémům, maskám a také senzační pocit pro pleť.

Řada OleoBoosters se skládá ze 6 vysoce účinných, cílených směsí aktivních olejů. Účinnost používaných výtažků byla ověřena nejen časem, ale mnohačetným posouzením.

Většina boosterů je získána z extraktů mikrostrukturálních olejů, které jsou vyráběny se speciální patentovanou „zelenou technologií“ a dosahují vysoké koncentrace a stability.

Každá z našich směsí je speciální, optimalizovaná synergie rostlinných olejů a různých rostlinných extraktů. Rostlinné oleje jsou součástí obnovitelných ekologických extrakčních látek a nosičů. Směsi jsou bezpečné a bioaktivní, pro výrobu se nepoužívají žádná organická rozpouštědla, chemické produkty nebo katalyzátory.

Boostery jsou extrémně stabilní, mají nízkou oxidaci a obsahují vysoké koncentrace aktivních biomolekul.

Výtažek účinných látek je fyzický ekologický proces, který se skládá z pečlivě řízených fází sušení a kryoprocesu, které jsou mikrovlnami a ultrazvukem ještě intenzivnější. Výtažky neobsahují konzervační látky.

Aktivní složky NightBooster jsou získány prostřednictvím nové biotechnologie, šetrné k životnímu prostředí založené na buněčných kulturách a dediferenciaci rostlinných buněk. Díky této efektivní technologii máme přístup k chráněným a vzácným druhům rostlin a hodnotným přísadám, aniž bychom poškozovali nebo zničili rostlinu.

… nosiče
Jako aktivní činidla používáme skvalan a hemi-skvalan, což jsou rostlinné apolární uhlovodíky s ojedinělou strukturou a s osvědčenými vlastnostmi v péči o pokožku.

Skvalan je velmi stabilní, plně nasycený uhlovodík, který se také přirozeně vyskytuje v kůži. Jedná se o výjimečný zvlhčovač, který chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a poskytuje jí pružnost. Nabízí hedvábně hladký a příjemný pocit bez známek mastnoty.

Hemi-skvalan je uhlovodík C15, elegantní, s lehkou strukturou, dává pocit hedvábné pokožky a vynikající roztíratelnosti.

Skvalan a hemi-skvalan lze získat z cukrové třtiny jedinečnou ekologickou technologií.

Návod k použití:
Booster lze použít samostatně nebo s jinými séry, maskami nebo krémy.
Používáte-li ho přímo na pleť, umístěte do dlaně 1 nebo 2 pumpnutí (0,15 / 0,30 ml), zahřejte je na několik sekund mezi dlaněmi, opatrně přitiskněte dlaně na pokožku, teplo z rukou vám pomůže získat lepší a rychlejší absorpci produktu. Držte ruce na tváři několik vteřin, protože teplo přispívá k hlubšímu a rychlejšímu vstřebávání formule.
Používejte s jinými formulemi, umístěte vybrané kapky z Boosteru jedním pumpnutím do čisté dlaně a promíchejte je s maskou nebo krémem CosMix-u. Před aplikací míchejte tak dlouho, dokud se nespojí.
…důležité
Vzhledem k tomu, že pracujeme s mastnými přípravky, před použitím by se lahvičky měly několikrát mírně pootočit sklem směrem nahoru a jemně protřepat, aby se složky smíchaly.
Nemíchejte Booster s opalovacím krémem, protože to může snížit účinek proti slunečnímu záření tím, že se výrobek zředí.

Užijte si přizpůsobení péče o pleť podle vašich potřeb svobodně a kreativně!