CosMix – your blend, your beauty

PANDHY’S™
the tailor-made beauty

CosMix  –  your blend, your beauty

Vize…

Kosmetickou řadou CosMix jsem si splnila svůj dlouhodobý sen. Vždycky jsem věřila v kreativitu a individualitu a idea kosmetické řady šité na míru ve mně zrála velmi dlouho. Představovala jsem si koncept, ve kterém by se spojily síly rozmanitých, proměnlivých receptur s odbornými znalostmi terapeutů a společně by dělaly zázraky prostřednictvím přizpůsobování kosmetické péče konkrétní osobě …

…a jsme tu znovu s něčím novým a nekonvenčním. Kosmetická řada CosMix od PANDHY’S™  přichází se zcela novým způsobem péče o pleť.

Myšlenkou tohoto konceptu je, že jsme každý jiný a unikátní a stejně unikátní je i naše pleť, naše potřeby v péči o ni, a také naše očekávání.

Konvenční péče o pleť se zaměřuje na různé typy pleti. CosMix – your blend – your- beuty se zaměřuje na VÁS, VAŠE skutečné potřeby a respektuje VAŠE současné priority. Náš přístup respektuje, že pleť žije a neustále se mění, že na ni působí mnoho vlivů, například životní prostředí, kvalita spánku, jídelníček, stav mysli, stres, emoce a mnoho, mnoho dalších.

Jako cokoliv jiného od PANDHY’S™ je každý produkt z řady CosMix vyroben s exaktní přesností a důmyslnou vynalézavostí.

Užívejte si neomezených možností a variability!

PANDHY’S™
the tailor-made beauty

CosMix  –  your blend, your beauty

koncept…

Kosmetická řada CosMix je průkopnický a profesionální maloobchodní systém péče o krásu šitý na míru, přesně koordinovaná souhra znamenitých receptur a vysoce kvalifikovaných a pečlivých odborníků, jejichž jedinou prioritou jsou VAŠE aktuální potřeby a přání.

Řada CosMix – your blend, your beauty umožňuje terapeutovi zodpovědně navrhnout odpovídající způsob péče a namíchat to nejvhodnější složení, které VÁM pomůže dosáhnout kýženého cíle.

PANDHY’S™ CosMix… k službám VAŠÍ kráse

PANDHY’S™
the tailor-made beauty

CosMix  –  your blend, your beauty

základní vzorce…

Řada CosMix je založena na ryzích a bohatých chytře formulovaných bázích. Všechny produkty vycházejí z doktríny PANDHY’S™, jsou co nejpřírodnější, obsahují čisté a přírodní, bohaté a převážně rostlinné přísady, obsahují nevyhnutelný cukr v různých formách, koloidní stříbro a jsou prosté umělých barviv a aromat.

CosMix – báze krémové masky

Hlavní přísadou naší masky je bílá kaolinová hlína, nejmírnější a nejrozmanitějších ze všech jílů.

Báze masky CosMix je vhodná pro všechny možné kožní typy – suché, citlivé, náchylné na akne, zanícené nebo pro ty, které potřebují exfoliaci. Obezřetným míšením může být báze přizpůsobena každé indikaci a dosahovat skvělých výsledků.


CosMix – krémová báze

Lehká, nadýchaná krémová báze, bohatá na cenné živiny, vytvořená ze speciální směsi rostlinných olejů, včelího vosku a vitamínů. Krémová báze intenzivně vyživuje a hydratuje pleť, rychle a dokonale se vstřebává, zanechává pleť s mimořádně příjemným pocitem. Je to perfektní produkt pro péči o obličej, krk, dekolt a oblast očí.

Pozorným a znaleckým míšením lze produkt přizpůsobit jakémukoliv kožnímu typu a indikaci, aby se stal ideálním receptem na péči o pleť.

PANDHY’S™
the tailor-made beauty

CosMix  –  your blend, your beauty

aktivní složky…
Řada INKA využívá léčivé rostliny s bohatou historií, které pocházejí z peruánských And a Amazonského deštného pralesa, s rozsáhlými tradičními znalostmi o jejich využití

Proč Peru, proč Inkové?

Peru se vyznačuje svou výjimečnou biodiverzitou. Podle odhadů se tu vyskytuje okolo 20 000 různých rostlinných druhů, což představuje 8 % všech světově známých druhů.

Spolu se svými peruánskými partnery usilujeme o zkoumání a udržitelné využití přírodních zdrojů země v kosmetickém průmyslu.

Civilizace Inků byla výjimečná v mnoha ohledech. Jejich kultura sofistikovaně využívala léčivé rostliny ještě před příjezdem španělských dobyvatelů na počátku šestnáctého století. Léčebné tradice a znalosti se mezi léčiteli, kteří používali své zkušenosti při léčbě těla i duše, dědily z generace na generaci.

Uctívali Zemi a její živly, protože rozuměli vztahu mezi přírodou, zdravím a krásou.

Andská kosmetologie považuje člověka a Pachamamu (z jazyka Quechua, Pacha = Země, matka = matka) za jednu bytost. S tímto krásným přístupem a porozuměním pěstovali velké množství rostlin nejen jako potravu, ale pro zachování celkového blahobytu. Mnohé z těchto rostlin jsou dnes považovány za „funkční potraviny“, protože poskytují více, než jen výživové hodnoty; využívají se také jako inovativní kosmetické přísady.
PANDHY’S™
the tailor-made beauty

CosMix  –  your blend, your beauty

aktivní kombinace…
Kombinace CosMix jsou jednorázové směsi čistých aktivních přísad, pečlivě vybraných pro různé kosmetické indikace, které se přidávají do bází CosMix.
V závislosti na přání a cíleném způsobu léčby můžete přidat do své báze CosMix jednu, dvě nebo maximálně tři kombinace, abyste vytvořili svou vlastní směs pro krásu. (Vzhledem k vysoké koncentraci se kombinace nepoužívají samy o sobě, ale vždy se mísí s bází.)

HydroControl – INKA Combo

hydratace od povrchu pokožky až k nejhlubším vrstvám, vylepšení schopnosti pokožky zadržet vodu

… aktivní složky:

KYSELINA HYALURONOVÁ
hyaluronová kyselina s malými molekulami pro hydrataci středních a nejsvrchnějších vrstev pokožky a zachycení vlhkosti

INKA DRAGO (dračí krev)
je jedinečná přísada, získávaná z pryskyřice stromu Croton lechleri, používaného amazonskými domorodci již od dob dávných předků pro svou skvělou léčivou sílu. V současné době se používá v kosmetickém průmyslu, protože má velmi dobré imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky, které bojují proti účinkům volných radikálů.

INKA MACA
Je extrahován z maky, známého andského kořene, obecně známého pro jeho posilující účinky a schopnost zvýšit plodnost. Jedná se o velmi příznivou rostlinnou složku s multifunkčními vlastnostmi, které pomáhají zlepšovat zdraví kůže a zajišťují bariérovou funkci proti znečištění, stresu a UV záření.

TimeControl – INKA Combo
mnohostranné omlazení a obrana pokožky

… aktivní složky:

INKA TOCHE
pochází z peruánské amazonské oblasti, získává se z byliny zvané kočičí dráp a od pradávna se používá k hojení hlubokých ran a proti zánětům. Kočičí dráp se také používá k odstranění nepokojů mezi duší a tělem, což jsou hlavní příčiny nemocí.

INKA YACON
získává se z listů rostliny jakon, známé andské plodiny, kterou andští domorodci po staletí využívají jako potravu i v tradiční medicíně.

INKA YAGUAR
je přírodní přísada pocházející z vybraných listů a stonků divoké sklizňové rostliny Oenothera rosea z peruánských And. Domorodci tradičně rostlinu využívají k obkladům při hojení ran a modřin.

INKA ANATTO
je organická přírodní složka, získávaná z vybraných listů Achiote, amazonské rostliny používané místními  kmeny pro ochranu pleti již od nepaměti.

INKA CAMU
extrahované z amazonského ovoce Camu camu je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitaminu C a poskytuje pleti důležitou antioxidační kapacitu proti volným radikálům, jedné z příčin předčasného stárnutí.

PureControl – INKA Combo
pro komplexní prevenci a léčbu akné a zánětů

… aktivní složky:

INKA KRAMERIA
získává se z kořenů ratany (Krameria triandra), široce používané po staletí pro protizánětlivé a stahující účinky. Druh Krameria triandra má navíc fotoprotektivní vlastnosti, takže se doporučuje jako ochrana před UV-B zářením.

INKA MATICO
získává se z vybraných listů Piper aduncum (matico), peruánské rostliny s tisíciletou tradicí užívání k očištění pokožky od nečistot, jako ochrana pleti, k hojení ran a léčbě kožních problémů. Má antiseptické a stahující účinky.

INKA DRAGO (dračí krev)
je jedinečná přísada, získávaná z pryskyřice stromu Croton lechleri, používaného amazonskými domorodci již od dob dávných předků pro svou skvělou léčivou sílu. V současné době se používá v kosmetickém průmyslu, protože má velmi dobré imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky, které bojují proti účinkům volných radikálů.

INKA CAPULI
přírodní přísada, pocházející z mochyně peruánské (Physalis peruviana), vysoce funkčního ovoce, známého a používaného předinckými a inckými kulturami jako léčivá rostlina.

INKA TARA
přírodní ingredience využívána mnoha způsoby od prehispánského období (např. k výrobě barviv, jako protizánětlivá a léčivá látka). Některé z méně známých vlastností využívaných v kosmetickém průmyslu jsou její přirozené fotoprotektivní, antimikrobiální a antibakteriální účinky.

Tipy pro použití:

Do krémového základu COSMIX se přidává jedna dávka čisté aktivní látky COMBO. Přidáte-li 1-2 dávky, vytvoříte tak vlastní substanci pro vaši krásu. Vzhledem k tomu, že se jedná o silný koncentrát, „combo” nikdy nenanášejte přímo, ale vždy přimíchané do základní báze.

Jak na to:

Otevřete ampulku, přidejte combo do základní báze a dobře promíchejte alespoň 60 vteřin kulovitým koncem přiložené špachtličky, dokud směs nebude homogenní.

Přidáním „COMBO” do báze dojde ke změně barvy a může se změnit i textura.

Směs spotřebujte do 4 týdnů.

 

Základ pro krém

Lehká nadýchaná krémová báze pro COSMIX COMBOS a BOOSTERS, bohatá na živiny a vitamíny, dokonalá denní a noční péče pro obličej, krk a dekolt, i oční okolí. Intenzivně vyživuje a hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a na pokožce zanechá velmi příjemný pocit. Vhodná pro všechny typy pleti. Připravte si vlastní krém dle pokynů k namíchání.

Jako součást vašeho jedinečného COSMIX pečujícího rituálu aplikujte recepturu denně. Pomocí přiložené špachtličky naberte krém a vtírejte ho v tenké vrstvě na očištěnou a osušenou pokožku obličeje a krku.

Přidáním „COMBO” do báze dojde ke změně  barvy a může se změnit i textura.

Spotřebujte do 4 týdnů.

 

Základ pro masku

Bílý kaolin je pro svůj vysoký obsah živin a zvláčňující vlastnosti vhodnou bází pro masky s přídavkem COSMIX  COMBOS a BOOSTERS. Je vhodný pro všechny typy pleti. Jako součást vašeho pečujícího rituálu aplikujte tuto recepturu 2- 3 krát týdně. Krémovou masku aplikujte pomocí přiložené špachtličky v tenké rovnoměrné vrstvě na očištěnou a osušenou pokožku obličeje a krku. Nechte působit 10- 15 minut. Poté přebytek setřete.

Přidáním „COMBO” do báze dojde ke změně barvy a může se změnit i textura.

Směs spotřebujte do 4 týdnů.