Omezovač růstu chloupků

 

PANDHY´S™ SWEETRETARD  OMEZOVAČ RŮSTU

Profesionální kosmetický trh je ve varu – jeden žhavý produkt stíhá druhý. Oblast depilace momentálně ovládly zpomalovače či omezovače růstu chloupků. Také naše společnost, patřící k nejvýznamnějším v tomto oboru, hledala a našla vlastní cestu k dosažení cílu v této oblasti.

Lidé pořád a nezdolně věří slibu „trvalé depilace“. Že pár zázračných paprsků, nebo vrstvy velmi drahých a tudíž i účinných krémů je zbaví chloupků jednou provždy.

Řada SweetRetard, vyvinuta dle filozofie PANDHY´STM, neslibuje zázračný výsledek pro všechny bez rozdílu. Nevnucuje kouzlo: už nikdy-žádné-chloupky! Touto iluzí nás konejší výrobci  důmyslných  přístrojů, výrobci laserových zařízení, zaštiťují se jí firmy nabízející chemické přípravky.

Víme a věříme, že díky PANDHY´STM  cukrové pastě a s ní souvisejícímu depilačnímu postupu pro korigování růstu chloupků, máme v rukou prostředek, který vede ke kýženému cílu. Díky dokonalým fyzikálním vlastnostem pasty a neméně dokonalé přírodní „chemii“ jsme pro vás vyvinuli šetrné a zároveň účinné řešení.

Bylo odhaleno a vědecky podloženo na 1000 (!) faktorů, jež mají vliv na délku, sílu, hustotu či barvu chloupků. resp. vlasů. Pořád ale existuje dalších 1000 neznámých faktorů, které ovlivňují růst ochlupení.

PANDHY´STM SweetRetard nabízí postup, při němž:

  • po 3 týdnech ošetření dojde ke 23-25% omezení růstu chloupků
  • sníží se znovuobnovení růstu
  • chloupky při depilaci přestanou klást odpor
  • vymizí zarůstání či zánětlivé procesy
  • póry budou dokonale čisté a pokožka hydratovaná
  • dojde k významně změně ve složení, hustotě a barvě chloupků

Koncept PANDHY´STM SweetRetard je založen na fyzikálních základech kvalitativních i kvantitativních principů provedené depilace.

Chemickou pomoc poskytuje urea, která je konečným produktem při rozkladu bílkovin. Nachází se ve všech tělních tekutinách.  V potu se jí vyskytují 0,4 procenta. V normální pokožce – epidermu – je to 8 mikrogramu urey na čtvereční cm u mužů i u žen. Proniká k buňkám papily (vlasovým bradavkám) či ke germinativním (zárodečným) buňkám kořene chloupků. Což vede, vzhledem ke značnému zpomalení buněčného metabolismu, k výraznému denaturaci (rozkladu). Nebo-li prostřednictvím rozkladu bílkovin se značně retarduje  resp. omezuje růst chloupků.

Další důležitou účinnou látkou je kyselina salycilová, neboli extrakt z vrbové kúry. Je to beta – hydroxylová aromatická kyselina, která se používá na léčbu akné, psoriasis, ztvrdnutí kůže, kuřího oka, keratosis pilaris a bradavic. Urychluje olupování epidermis, mazové žlázy se neucpávají a pokožka se rychleji regeneruje.

Penetrace účinných látek pomáhá proti zarůstání a má zároveň protizánětlivé účinky.

Neméně důležitou roli sehrávají rostlinné peptidy: hamamelis (vilín)- s adstringentním účinkem,  arnika (dekongestivní- protiotoková)- se znecitlivujícími a zklidňujícími účinky, mentol – jenž chladí i hojí a sója- která-zjemňuje a zklidňuje.

Přípravek používejte alespoň 1x denně po ranní či večerní hygieně: malé množství naneste na pokožku a lehce masírujte dokud se úplně nevstřebá. Lze jej použít na všech části těla.

Pokud máte alergii na některou složku uvedenou na obalu, nepoužívejte!